“Ga je weleens suppen tijdens een stedentrip? Bij mooi weer is dit een heerlijke activiteit en je ontdekt de stad op een heel andere manier. In Alkmaar kun je stand up paddling doen met El Kombi – zelfstandig of met een gids maak je een mooie ronde door Alkmaar.“
Hey Frits, volgende keer als je weer in Alkmaar bent, kom je dan ook weer suppen? Want wat was het gezellig met je! En wat een prachtige beelden heb je bij je artikel gemaakt zeg!
Liefs, Nanda
Hey Frits
Hey Frits is een website met hotspots, leuke slaapadresjes, fijne kant-en-klare routes en all things nice om te doen – vooral in Nederland maar ook af en toe daarbuiten.
De dame die al deze leuke trips doet en ze vertaalt naar beeldende verhalen kwam in de zomer van 2024 naar Alkmaar. We supten door de grachten. spraken over de diversiteit van onze mooie stad en namen ondertussen wat zwerfafval mee dat we tegenkwamen. Je leest er alles over in dit artikel.
Alle beelden en tekst komen van de website van Hey Frits. Check ook haar instagram voor meer leuks!