Skip to main content

Suppen in Alkmaar bij   El Kombi Sup

Welkom bij El Kombi SUP, de SUP & zero waste community van Alkmaar!
Al 10 jaar laten we mensen kennismaken met suppen, van beginners tot intermediate, en maken we het water schoon met onze SUP it UP clean-ups.

Of je nu voor het eerst op een board staat, zelfstandig de grachten wilt ontdekken, of mee wilt op een van onze gezellige tours: bij ons ben je aan het juiste adres.

Leren suppen – voor beginners én intermediate

Nog nooit op een SUP gestaan? Geen probleem! Wij leren je in no-time de basis: opstappen, sturen, remmen en vol vertrouwen blijven staan. Heb je al ervaring? Dan helpen we je je techniek te verbeteren met tips voor langere tochten en uitdagendere routes.

Suppen in Alkmaar in de zomer met opstap aan de Baansingel

Board huren – zelfstandig het water op

Ontdek Alkmaar op je eigen tempo! Huur een board en ga zelfstandig op pad. We geven je handige tips zodat je binnen no-time staat te shinen op het water én een passende route ontdekt. Wat dacht je van de ijsbel bij IJssalon de Mient. Een echte lokale aanrader! Yep, wij zorgen dat je paddlet als een local 🙂

ik wil een boardje huren en app je
Team uitje op de sup in Alkmaar met je vrienden, team of collega's

Tours en avonturen op het water

Suppen is samen nóg leuker! Doe mee aan één van onze toffe tours:

  • Volle Maan SUP ? – onze beroemde avondtour

  • Ontspannen tocht door de grachten

  • Avontuurlijke routes richting groen en natuur

  • Megasup-uitjes voor familie, vrienden of collega’s

 

ik wit mee op tour
Teamuitje Urban Nomads Club op het water in Alkmaar Centrum

SUP it UP – pioniers in clean-ups

Het zit in ons DNA; zorgen voor de natuur en elkaar. Vanaf dag 1 organiseren we Sup it UP’s, we zijn dan ook de pioniers onder de clean-ups vanaf de SUP. Tijdens de  SUP it UP sessies nemen we al het zwerfafval dat we in het water tegenkomen mee. Deelname is gratis, goed voor de wereld én je karmapunten!

ik wil karmapunten
El Kombi Sup en Zero Waste Community Nanda van den Ham Stand up Paddle Alkmaar Sup it up Clean Up Baansingel Sup

Kwaliteit & ervaring

Bij El Kombi SUP gaat kwaliteit boven alles:

  • Oprichtster Nanda is gecertificeerd ASI SUP instructeur, voor veilige en technisch correcte begeleiding

  • High quality boards van Starboard., Jaarlijks vernieuwen we een deel van vloot, om de beste kwaliteit te blijven garanderen.

  • Boards voor ieder niveau en doel: stabiel voor beginners, soepele tourboards, SUP-yoga boards en 8-persoons megasups voor teambuilding

Wij ontvangen je met open armen voor boardhuur, SUP-lessen, SUP-tours, clean-ups en workshops voor scholen en bedrijven, altijd met positieve vibes!

Blijf op de hoogte van lessen, tours en evenementen via Instagram of onze Feel Good nieuwsbrief.

Nanda El Kombi sup & zero waste community Alkmaar voor boardhuur, sup lessen, sup tours, clean ups, workshops en heel veel positive vibes. We gebruiken A-kwaliteit boards en nemen je mee naar de leukste plekjes in Alkmaar en in de Eilandspolder.

Waarom kiezen voor El Kombi SUP?

  • Leren suppen op jouw niveau (beginner & intermediate)

  • Boardverhuur voor zelfstandig op pad

  • De leukste tours – inclusief Volle Maan SUP

  • SUP it UP – clean-ups vanaf de sup, we zijn pioniers in duurzaamheid

  • Al 10 jaar dé supschool van Alkmaar, bekend om de vriendelijke en persoonlijke service

Samen varen en suppen op het water in Alkmaar

Reserveer je avontuur

  • Boek je les of tour eenvoudig online.

  • Of stuur ons een WhatsAppje om een board te reserveren

ik app je
Nanda El Kombi Sup tour Alkmaar bel of app 0624805655

see you on board!