Skip to main content
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Body Scrub Maken bij Soepp

22 mei @ 19:30 - 21:00

€35.00
20250522 Body Scrub Workshop Zero Waste Alkmaar Nanda Soepp

Invest in your skin, you wear it every day.

Mooie quote he? En oh zo waar!

Scrubben is erg goed voor je huid. Het verwijdert je dode huidcellen en zorgt voor een betere doorbloeding. Een keer per week of een keer per 2 weken scrubben is meer dan voldoende. Maak er een lekker wellness momentje van.

Je huid reageert het beste op puur natuurlijke materialen, bovendien is zelf natuurlijke scrub maken een fluitje van een cent en goedkoop. We laten het je zien tijdens deze gezellige en inspirerende avond.  We maken voldoende scrub voor meerdere (gezicht)scrub sessies. Zo kun jij het een keer proberen, eventueel nog een tweede keer of het gezellig met je vriendin, collega, sportbuddy, zoon of dochter doen. Zo zet die ook een volgende stap naar een zero waste maar heerlijk ruikende badkamer.

 

Tijdstip & Locatie

We starten om 19.30 uur met een kopje koffie of thee, gaan samen aan de slag met de scrub, delen tips & tricks en genieten van een drankje naar keuze (bier, fris, wijn). De beste plek voor deze leuke avond  is natuurlijk Soepp in het hart van de Oude Stad van Alkmaar: Hekelstraat 31-33, Alkmaar.

Liefs,
Sophie & Nanda

 

Van 19 tot 25 mei is het de Week zonder Afval. Laat je inpspireren!

Gegevens

Datum:
22 mei
Tijd:
19:30 - 21:00
Kosten:
€35.00
Evenement Categorie:

Organisator

el kombi
Telefoon
+31624805655
E-mail
nanda@elkombi.nl
Bekijk de site van Organisator

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Tickets zijn niet meer beschikbaar